KD EMLAK

HAKKIMIZDA

Kurtuluş Doğan 1957 yılında Aydın’da doğdu. İlköğretim ve orta öğretimini İzmir’de aldıktan sonra 1975 yılında Almanya’ya çalışmak üzere gitti. Burada çalışırken aynı zamanda lise eğitimini 1987 yılında Bonn şehrinde Spedition Kaufmann olarak tamamlayarak Lojistik Şirketi olan Kuehne & Nagel Münih Şubesinde Türkiye Kara Nakliyesi bölümünde Operasyon sorumlusu olarak görev aldı.

1990 yılında Münih’de kendi şirketi olan Dogan GmbH Internationale Spedition Lojistik Firmasını kurdu.1994 yılında Istanbul’da Doğan Nakliyat Ltd. Şirketini kurdu. Devamında “Gayrimenkul Danışmanlığı’ Eğitimi ve Belgesini alarak 22.02.2019 tarihinde kendi Emlak Firması KD EMLAK’ı kurarak yurt içi ve yurt dışı müşterilerine hizmet vermeye başlamıştır…

KD Emlak ofisimiz siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için gayrimenkul fiyatlarını titizlikle takip etmekte, anlaşmalı bankalarımızla ''Konut Kredisi'' ihtiyacı olan müşterilerimize en uygun konut kredi olanaklarını sağlamaktadır. Gayrimenkul alış, satış ve yatırım planlarınız için Portföy bilgilerimizi inceleyip takipte kalmayı unutmayın.